Služby

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám nabídli ubytovací, stravovací a další služby našeho HOTELU PRAHA***.

Hotel leží v podhůří Českého lesa v malebné krajině Chodska pod horou Čerchov (1042 m.n.m.). Hotel je vzdálen jen 5 km od hraničního přechodu Folmava-Schafberg, který spojuje Českou Republiku s Bavorskem.

Ubytování

Hotel Praha poskytuje 43 pokojů a tři apartmá s celkovou kapacitou 105 lůžek. Každý pokoj je vybaven kompletním příslušenstvím s WC a sprchou nebo vanou, barevnou televizí s českými a třemi německými programy.

Stravování a další služby

Hotel disponuje vlastní restaurací s výbornou českou i evropskou kuchyní, letní terasou, salonkem, loveckým barem. Zařízení společenských prostor je přizpůsobeno ke konání reprezentačních akcí, seminářů, firemních večírků, svateb či soukromých oslav. Prostory pro tyto účely poskytují kapacitu až 130 účastníků. Pro odpočinek našich hostů slouží sauna, masážní sprcha s párou, kulečník, šipky, půjčovna kol.

Sport, okolí

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti přírodního koupaliště a minigolfu. Poloha vytváří ideální podmínky pro milovníky turistiky, joggingu, cykloturistiky a houbaření. V zimním období zve krásná příroda Českého lesa k výletům na běžkách a nedaleké ski areály k sjezdovému lyžování. Okolí nabízí řadu přírodních a kulturních zajímavostí např. Domažlice, Klatovy, Horšovský Týn, Švihov, Národní parky Šumava a Bavorský les, Klenčí pod Čerchovem atd.

Vedení hotelu Praha spolu s ochotným personálem vyjde vstříc Vašim požadavkům.